מוצילר – ציוד למטייל יד שנייה

מוצילר - ציוד למטייל יד שנייה

מוצילר – ציוד למטייל יד שנייה

קטגוריה :

מוצילר - ציוד למטייל יד שנייה, חזרת מהטיול הגדול, נשארתם עם ציוד במצב טוב ואין לכם מה לעשות איתו, אז הגעתם למקום הנכון פה תוכלו למכור את כל הציוד שלכם לאלה שטסים עכשיו לטיול הגדול שלהם ותוכלו לחסוך להם הרבה כסף בציוד חדש ואתם תרוויחו קצת מזה ;) לכל המתחילים את הטיול פה תמצאו ציוד יד שנייה במצב טוב מוצ'ילה/מזוודה/גזייה/אוהל/שק שינה/מקל הליכה ועוד הרבה ציוד...
שתף את הקבוצה

קבוצות נוספות

נינג’ה פיננסית – ללמוד איך כסף עובד

פעם מזמן הייתה לי פינה בפייסבוק שקראו לה “הנינג’ה הפיננסי”. חברים היו מתייעצים איתי על ענייני כספים, אבטלה, ביטוח, פנסיה, התפטרות, פתיחת עסקים וכו’ וכו’

דנה ונועה - תעשו לי קריירה

דנה ונועה – תעשו לי קריירה

מחפשים לממש את עצמכם ולא מוצאים איפה?
כל מנועי החיפוש ברשת ממש מעאפנים?
רוצים ללכת לראיונות עבודה שווים באמת?

דנה ונועה מביאות לכם ממיטב ההיצע שמסתובב בשוק הצעות העבודה.
הצעות עבודה איכותיות (לטעמנו) בעיקר מתחום מדעי החברה והרוח, לפעמים נזלוג גם לכיוונים אחרים.

השוק היום מורכב ותחרותי וכשראינו שמגיעות אלינו די הרבה משרות אטרקטיביות, החלטנו שחבל לא לחלוק את המידע הזה עם אחרים שמחפשים.

קבוצת פייסבוק כשאבא ואמא בני דודים

כשאבא ואמא בני דודים

זהו עמוד הומוריסטי, ואין לייחס לכתוב בו ניסיון לטעון שההורים של האנשים המעורבים הינם באמת קרובי משפחה. למרות שזה יכל להיות ממש מגניב. ממש.

קבוצת פייסבוק טיולים בארץ

טיולים בארץ

קבוצת טיולים בארץ נוסדה במטרה לעסוק טיולים בישראל. שיתוף חברי הקבוצה במסלולי טיול מעניינים, בחמדות טבע, מעיינות, פינות חמד וצל.
המלצות ומידע על נקודות עניין, אטרקציות, אירועי טיול, מסעות, הדרכות ואתרי נופש ובילוי אותם ניתן לשלב במהלך טיולים בארץ. כמו כן, מקומות לינה כמו בתי מלון, צימרים ועוד.

רפואה לנשים בישראל- הקבוצה הסגורה

רפואה לנשים בישראל- הקבוצה הסגורה

קבוצה באווירה בוגרת ומכבדת לנשים ולבעלות\י גוף נקבי בגיל 18+ המקום הבטוח שלנו לשיח בכל הקשור לרפואה ובריאות לנשים בישראל.
מוזמנים פרופילים אמינים ואישיים בלבד. אין כניסה לפרופילים של מעל אשה אחת או אחרים.