קבוצות הפייסבוק המצחיקות בישראל

קבוצות הפייסבוק המצחיקות בישראל

קבוצות הפייסבוק המצחיקות בישראל

קבוצות הפייסבוק המצחיקות בישראל

25/03/2019

קבוצות הפייסבוק המצחיקות בישראל

העולם מצחיק אז צוחקים,קבוצות פייסבוק רבות לקחו את המשפט הזה צעד קדימה.ומציגות בדיחות,ממים,ססטוטסים,סרטונים ועוד. הכנו לכם רשימה של הקבוצות המצחיקות ביותר בפייסבוק שידאגו לעשות לכם הרבה שמח.

קבוצת פייסבוק אבא פגום - שורדים ביחד

אבא פגום – שורדים ביחד

ברוכים הבאים לקהילת האבות הכי טובה בארץ. קצת עלינו: קבוצת "אבא פגום – שורדים ביחד" הוקמה בינואר 2017, המטרה הראשונית הייתה להקים מקום מפלט לאבות מרחבי הארץ והעולם כדי שיוכלו להוציא את התסכולים היומיים שהם חווים בתור אבות בצורה הומוריסטית ולהשלים עם זה שאנחנו לא מושלמים אבל בהחלט עושים את כל המאמצים כדי להיות כאלו עם לא מעט חווית שאנו עוברים בדרך.

Read More
קבוצת פייסבוק ממים של הורים

ממים של הורים

שלום לכולם וברוכים הבאים. זוהי קבוצה מקבלת, קלילה, הומוריסטית ולא שיפוטית! אתם מוזמנים להצטרף ולהוסיף ממים בתמונות מחוויות ההורות שלכם. זו קבוצה פרטית בה אתם יכולים לפרסם בצורת ממים בתמונות את כל הקשיים, הקיטורים, והמחשבות.

Read More
קבוצת פייסבוק כשאבא ואמא בני דודים

כשאבא ואמא בני דודים

זהו עמוד הומוריסטי, ואין לייחס לכתוב בו ניסיון לטעון שההורים של האנשים המעורבים הינם באמת קרובי משפחה. למרות שזה יכל להיות ממש מגניב. ממש.

Read More
שתף את הקבוצה

קבוצות נוספות

נינג’ה פיננסית – ללמוד איך כסף עובד

פעם מזמן הייתה לי פינה בפייסבוק שקראו לה “הנינג’ה הפיננסי”. חברים היו מתייעצים איתי על ענייני כספים, אבטלה, ביטוח, פנסיה, התפטרות, פתיחת עסקים וכו’ וכו’

דנה ונועה - תעשו לי קריירה

דנה ונועה – תעשו לי קריירה

מחפשים לממש את עצמכם ולא מוצאים איפה?
כל מנועי החיפוש ברשת ממש מעאפנים?
רוצים ללכת לראיונות עבודה שווים באמת?

דנה ונועה מביאות לכם ממיטב ההיצע שמסתובב בשוק הצעות העבודה.
הצעות עבודה איכותיות (לטעמנו) בעיקר מתחום מדעי החברה והרוח, לפעמים נזלוג גם לכיוונים אחרים.

השוק היום מורכב ותחרותי וכשראינו שמגיעות אלינו די הרבה משרות אטרקטיביות, החלטנו שחבל לא לחלוק את המידע הזה עם אחרים שמחפשים.

קבוצת פייסבוק חו"ל זה כאן

חו”ל זה כאן

חולמים חו”ל? מתכננים חופשה?🌴יש לכם שאלות?💡
קבלו מפתח 🗝 לקבוצה הכי שמחה וחיונית בפייסבוק 🔆 המדריך המלא לתכנון הטיול הבא שלכם 🔅
פה המקום לקבל ממקור ראשון ומהימן (מטיילים בלבד) שלל המלצות/דיס המלצות על אתרים, מקומות לינה, מסעדות, ביטוחים, השכרות רכב, אטרקציות ומידע כללי למטייל אשר ישדרג לכם את הנסיעה הבאה.
עד אז… תרשו לעצמכם לחוות את העולם באמצעות פוסטים מסכמים של מטיילים החוזרים עם מידע 🔅 חוויות 🌴 טיפים ✅ הערות ⚠️ ותמונות 🧡