10 קבוצות הפייסבוק הגדולות בישראל

25/03/2019

קבוצות הפייסבוק הגדולות בישראל

כבר שנים רבות שקבוצות הפייסבוק הפכו לחלק חשוב מהחיים שלנו וקהילות רבות של חברים בעלי נושאים משותפים הצליחו למצוא את הקבוצות המתאימות להם.קבוצות רבות מציעות מידע,שיתוף,תרומה לקהילה ועוד הרבה יתרונות למשתמשים שלה.הכנו לכם רשימה של 10 קבוצות הפייסבוק הגדולות בישראל נכון לשנת 2019.

קבוצות בקטגוריה

שתף עמוד

קבוצת פייסבוק צריכים משו???

צריכים משו???

חברים וחברות קבוצה זו היא קבוצת חסד ללא תמורה שנועדה לעזור לכל אחד מאיתנו בכל מיני דברים,למשל אם מישהו צריך טרמפ מחר לירושלים או מילון באנגלית או עזרה במשהו ועוד אלף ואחד דברים אחרים. כולם יפרסמו לכולם וכל מי שיוכל, יעזור כמו גם שיעזרו לו. כמו כן אנחנו מחפשים את הטוב והמאחד - ומי יתן וקבוצה זו תאחד את עם ישראל. אז חבר'ה אתם מוזמנים להתחיל ולרשום כל מה שעולה לכם בראש (בכפוף לכללי קבוצתנו- ראו קישור).

Read More

מאמאזון

1. מאמאזון זוהי קבוצת יעוץ ותמיכה המיועדת לאמהות בלבד. זוהי אינה פלטפורמה פרסומית או מקום לקידום עסקים, דפים, בלוגים, אירועים, מוצרים (גם לא במסגרת פעילות כלשהי או אפילייט), גיוס או התרמת כספים. זהו אינו מקום לפרסום תמונות, לינקים או קטעי וידאו שאינם קשורים באופן ישיר להתייעצות הקשורה לאמהות, ילדים או חיי משפחה (פוסטים שלא יעמדו בכללים ימחקו לאלתר וללא התראה). זהו אינו מקום לסבתות, חמות, בעלים וכו'

Read More
קבוצת פייסבוק דירות מפה לאוזן בת"א

דירות מפה לאוזן בת”א

חברים יקרים, מכיוון והרבה חיקויים , המנסים לנצל את הקהל הענקי של 'דירות מפה לאוזן' עולים לאויר - החלטנו להפוך את הקבוצה לקבוצה פרטית .

Read More
סימן שאתה מרוקאי

סימן שאתה מרוקאי

הלן התקנון : ברוכים הבאים לבית של המרוקאים א.הקבוצה נועדה ליוצאי מרוקו ומשפחותיהם אבל מי שלא מרוקאי יתקבל גם בברכה, אין לפרסם עסקים לא גדולים ולא פרטיים בשום אופן. ב.מטרת הקבוצה היא לשתף זיכרונות,תמונות,צחוקים,סיפורים,אירועים,בישולים,פתגמים,וכל מה שקשור בפולקלור המרוקאי בלבד.

Read More
קבוצת פייסבוק המציאות שלי באיביי

המציאות שלי באיביי

המציאות שלי ברשת- אנחנו מספקים לכם את המציאות הטובות ביותר ברשת, אשר כוללות מגוון מוצרים נבחרים, במספר קטגוריות. בנוסף אנחנו עורכים הגרלות נ

Read More
פשפשוק

פשפשוק

קבוצת פשפשוק מרכזת ומעלה מכירות ומוצרים ממגוון תחומים: אספנות,אמנות,מוצרי חשמל,ריהוט,צילום,סאונד וסטריאו,כלי נגינה,ספורט,ביגוד ואקססוריז,סלולר,מחשבים,לתינוק ולילד ועוד..

Read More
מוצילר - דרום אמריקה מרכז אמריקה

מוצילר – דרום אמריקה מרכז אמריקה

מוצילר - דרום אמריקה | מרכז אמריקה הקבוצה החדשה מבית "דרום ומרכז אמריקה". כל המידע, שאלות, תשובות, המלצות הכי מעודכנות ברשת עם הצוות הכי מקצועי בחסות אתר מוצ'ילר האתר המוביל ליבשת

Read More