5 קבוצות הפייסבוק שיעזרו לך למצוא עבודה

25/03/2019

חיפוש עבודה בפייסבוק

בשנים האחרונות צצו להם קבוצות רבות שהם מתפרסמות משרות חמות במשק הישראלי,כיום ניתן לפרסם משרות בקבוצות גדולות בפייסבוק ולוותר על חברות השמה ולמצוא עבודות ומועמדים לעבודה בקלות.הכנו בפניכם רשימה של הקבוצות הגדולות בפייסבוק שיעזרו לכם למצוא עבודה בתחומים רבים כמו הייטק,שיווק ועוד.

משרות הייטק ושיווק ללא ניסיון

משרות הייטק ושיווק ללא ניסיון

יש לכם השכלה רלוונטית, יכולות מקצועיות, אינטליגנציה גבוהה, יחסי אנוש ומוסר עבודה? אין סיבה שחוסר ניסיון ימנע מכם הזדמנויות תעסוקה בתחומי ההייטק, השיווק ודומיהם. עם זאת, ברובן הגדול של המשרות מעדיפים לשלם הרבה יותר לבעלי ניסיון מועט מלהכשיר בזמן קצר מועמדים איכותיים וראויים לא פחות, שיסכימו לעבוד בשכר נמוך משמעותית.

Read More
קבוצת פייסבוק משרות שוות בין חברים

משרות שוות בין חברים

בעקבות הצלחת טרנד "הדברים השווים בין חברים" ובעיקר בגלל שרוב חברינו מחפשים עובדים או עבודה, החלטנו להקים קבוצה שתעזור לשדך בין השניים. אז אם אתם מעסיקים שמחפשים עובדים תרגישו חופשי לפרסם כאן ואם אתם מחפשים עבודה תרגישו חופשי לעבור על המשרות המפורסמות, להתעניין, לשאול שאלות ולפנות אל המעסיקים.

Read More
קבוצת פייסבוק סאבלט פלורנטין

לוח דרושים-הצעות עבודה

לוח דרושים הינו לוח המאפשר לחברות, גופים ואנשים פרטיים לפרסם משרות בעת הצורך, או להתעניין בחיפושי עבודה. פרסומים שאינם קשורים לתחום מחפשי העבודה ונותני השירות בענף לא יקבלו מקום בלוח דרושים.

Read More